BIP GCM

. . . . .
Statystyka »
Ilość odwiedzin:
2233684
Ostatnia aktualizacja strony:
16-09-2020
Ostatnia aktualizacja BIP:
18-09-2020
Rada Społeczna
dodano: 07-08-2013 | ostatnia modyfikacja: 03-01-2020

 

Rada Społeczna Szpitala powołana została Zarządzeniem Nr 107/2008 z dnia 27.10.2008 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca, zmienionym Zarządzeniami Nr: 144/2008 z dnia 18.12.2008 r., 79/2009 z dnia 28.08.2009 r., 32/2010 z dnia 23.04.2010 r. , 217/2012 z dnia 28.11.2012r., 170/2016 z dnia 26.10.2016 r., Nr 91/2019 z dnia 20.05.2019 r.

 

Skład Rady Społecznej Szpitala:

 

Przewodniczący Rady Społecznej
dr hab. n. med. Maciej Kajor

przedstawiciel Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

 

Stanisław Stelmach – członek
przedstawiciel Ministra Zdrowia

 

Ewa Chrost – Członek
przedstawiciel Wojewody Śląskiego

 

Witold Witkowicz – członek
przedstawiciel Przewodniczącego Zarządu Samorządu Województwa Śląskiego

 

dr n. med. Jan Cieślicki – członek
przedstawiciel Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach

 

mgr Czesława Brylak-Kozdraś – członek
przedstawiciel Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Katowicach

 

dr hab. n. med. Jarosław Barski - członek
przedstawiciel Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

dr hab. n. med. Wojciech Korlacki - członek
przedstawiciel Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

dr hab. n. med. Grażyna Lisowska - członek
przedstawiciel Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

dr n. hum. Piotr Romaniuk - członek
przedstawiciel Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

mgr Ewa Szczubiał - członek
przedstawiciel Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
Data publikacji: 03-01-2020
Data ostatniej zmiany: 03-01-2020
Ilość wyświetleń: 6347
Osoba wprowadzająca zmianę: Anna Jarząb
Historia zmian